Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 24
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3013491
11327
470
Ex libris - small-graphics
Balázsfy Rezső (1885-1973): Ex libris BUÉK 1938, Dr Lustig István. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12×9 cm 2 db, egyik foltos
3182350
11328
470
Ex libris - small-graphics
Nikelszky Géza (1877-1966), 3 db kisgrafika: Ex libris Nikelszky Géza (önarcképemhez), Pécsi látkép és BÚÉK 1940. Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton, klf, méretekben
3181517
11329
470
Ex libris - small-graphics
Vagyóczky Károly (1941-): Archimboldó lap. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 10,5×6,5 cm 3183642
11330
470
Ex libris - small-graphics
Herritz Oszkár képkiállítás a Vármegyeházán. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, kis saroktöréssel, 12,5x8 cm 3184852
11331
470
Ex libris - small-graphics
1962-1969 KBK (Kisgrafika Barátok Köre Értesítő, kolligátum klf. számokból, nem teljes évfolyamok. Tönbbe közt Gross Arnold, Gyulai Líviusz, Reich Károly, Kondor Béla, Szász Endre, Hincz Gyula, Patkó Károly műveinek reprodukcióival. Korabeli keménykötésben.
3184825
11332
470
Ex libris - small-graphics
Klf. alkotók (Andruskó Károly, Kékesi László, Moskál Tibor): Híres írókról, költőkről készült kisgrafikák (Arany János, Balassi Bálint, Petőfi Sándor, Radnóti Miklós, Fekete István emlékére - ex libris Kékesi Magdi, In memoriam Széchenyi Zsigmond - ex libris Kékesi László stb.). Klf. technikák, papír. Részben jelzett. 3180737
11333
470
Ex libris - small-graphics
Ex libris Bécsy László, rézkarc nyomódúc és a hozzá tartozó rézkarc, papír, jelzés nélkül, rézkarc kissé foltos és összehajtva, 15x10 cm
3084103
11334
470
Ex libris - small-graphics
Ex libris Dr. Jónás, fém nyomódúc, hátoldalára ax ex libris egy példánya ragasztva, jelzés nélkül, 8x7,5x2 cm
3184861
11335
470
Ex libris - small-graphics
cca 1970 "Épül az ország, épül Heves megye." Heves megyei városokat, helyszíneket (Eger, Noszvaj, Mátrafüred, Hatvan) bemutató grafikák. Eger, Heves Megyei Tanácsi Beruházó-Tervező-Kivitelező Vállalatok, 5 sztl. lev.+12 (rézkarcok, előttük feliratozott hártyapapírokkal) t. Kiadói haránt-alakú hevesi szőttes borítású egészvászon-kötés, benne PEVA könyvjelzővel, jó állapotban. Rézkarc, papír, részben (?) Veszprémi Endre (1925-2013) alkotásai, rézkarcok: 9,5×13 cm.
3145905
11336
470
Ex libris - small-graphics
M. Makkai Piroska (1910-1998): 3 db jelzés nélküli fametszet, 8x6 cm és 12,5x8 cm közötti méretben
3163366
11337
470
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Goethe, Beethoven és Schiller portréi (3 db). Rézkarc, papír, 9x6,5 cm körüli méretben.
3164897
11338
470
Ex libris - small-graphics
Kékesi László (1919-1993): Hippokratesz rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon 15x21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF