19219.
Beendet 470. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Dr. Fehér Dezső - Török Imre: Százéves a magyar ügetőversenyzés (1883-1983). Bp., 1983, Mezőgazdasági-Magyar Lóverseny Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval.