Bücher: Religion

Zahl der Lose: 87

Horváth Ambrus: Koppi Károly működése. Palaestra Calasanctiana. A piaristák doktori értekezései az 1932. évtől. 34. sz. Szeged, 1940, (Juhász István-ny.) Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval. Felvágatlan lapokkal.   Koppi Károly (1744-1801) történetíró, egyetemi tanár, piarista szerzetes.
20605.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

20606.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

[Nicholas Wiseman] Wiseman Miklós: Fabiola vagy a katakombák egyháza. III-IV. [egy kötetbe kötve.] Ford. Haudek Ágoston. Steinle Ede illusztrációival. Bp., 1911, Szent-István-Társulat,; 130+2+157+3 p. II. kiadás. Egészvászon-kötésben,
20607.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF