19164.
Beendet 470. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Vitéz Temesy Győző Dr.: Földrajzi zsebkönyv. Bp., 1942, Magyar Földrajzi Társaság. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, kopottas állapotban. + Vitéz Temesy Győző Dr.: Földrajzi zsebkönyv. Bp., 1944, Magyar Földrajzi Társaság. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.