19047.
Beendet 470. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Barátosi Balogh Benedek: Dai Nippon. Kelet csodái. Bp.,(1906), Magyar Kereskedelmi Közlöny. Második.kiadás. Kiadói sérült, kopott egészvászon kötés,