Donászy Ferenc: Az arany szalamandra. Elbeszélések az ifjúság számára.... https://www.darabanth.com/de/470-Fernauktion/470.0/Bucher/Bucher-Marchen~2000111/Donaszy-Ferenc-Az-arany-szalamandra-Elbeszelesek-az-ifjusag-szamara-Bp-1906-Athenaeum-~II3178157
3178157
20689
470
Books: Tales
Beschreibung: Donászy Ferenc: Az arany szalamandra. Elbeszélések az ifjúság számára. Bp., 1906, Athenaeum, 112+(2) p. ElsÅ‘ kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borÃtóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
: bt