Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 397

Szentpétery Tibor-Kerny Terézia: Az Olttól a Küküllőig. Erdélyi szász erődtemplomok. Bp.,1988, Officina Nova. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20082.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hornyánszky Gyula: Classica-Philologia mint történetírás. Történetbölcseleti értekezés. Bp., 1895. Hornyánszky Viktor. 99 + (2) P. Fűzve, sérült kiadói papírborítóval, fűzésnél szétvált
20083.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. [Bp., 1911], Pesti Napló (Stephaneum-ny.), 32 p.+ 128 t.+ 12 (színes műmellékletek) t. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott, szecessziós egészvászon-kötés, Dárday és Cservenka-kötés, kopott borító, elvált gerinc.
20084.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19
11

Szabó Júlia: A XIX. század festészete Magyarországon. Bp., 1985, Corvina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20085.

Rufpreis:
1 600 HUF

20086.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Genthon István, Németh Lajos, Végvári Lajos, Zádor Anna: Magyar művészet 1800-1945. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap. 3. kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval.
20087.

Rufpreis:
1 600 HUF

20088.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mezei Ottó: Veress Pál 1920-1999. Bp., Veszprém, Sopron, 2003, Magyar Képek-Körmendi Galéria. 235p. Reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20089.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kratochwill Mimi: Mimi kalendáriuma. Kratochwill Mimi (1931-) művészettörténész által DEDIKÁLT! Veszprém-Bp., 2013, Magyar Képek. 210p. Színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20090.

Rufpreis:
2 800 HUF

20091.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mazányi Judit - Mayer Berta: Jávor Piroska festőművész. A művész, Jávor Piroska (1944- ) festő- és zománcművész által DEDIKÁLT példány! Bp., 2009, Vinczemill Kft. Színes fotókkal, Jávor Piroska munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói papírkötés
20092.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nikifor Krynicki. 12 reprodukcji. Kraków, [1970], Wydawnictwo Artystyczno-Graficzne, 12 (színes reprodukciók) t. Kiadói mappában, 33x23 cm.
20093.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF