Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Gárdonyi Géza: Egri csillagok. Biczó András színes képeivel és rajzaival díszített kiadás. Bp.,én.,Dante, (Krakauer-ny.),332+323+1 p. + 5 (színes képtáblák) t. 9. kiadás. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói javított gerincű illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert