Csanády János: Sziklakút. (Dedikált!) Bp., 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző, Csanády János (1932-2021) József Attila-díjas költő, író által Kövendi Judit (1928-1987) újságíró részére dedikált példány.