Bücher: Andere Sprachen Zahl der Lose: 31
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3167082
20654
470
Books: Other languages
Blyton, Enid: The Magic Clock and Other Stories. 1993, Award Publications. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 3164239
20655
470
Books: Other languages
Loudons Leben Und Thaten. Zweyter Theil - Wien, 1791. Hartl . 310 + 30 p. Korabeli, aranyozott, sérült gerincű egészbőr kötésben
3183495
20656
470
Books: Other languages
Gustav Jahn: Neuer Frühling. Brautlieder von - -. Magdeburg, 1868, Heinrichshofen'sche Buchhandlung. Német nyelven. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, későbbi ajándékozási sorokkal.
3165807
20657
470
Books: Other languages
Waagen, G. F.: Kunstwerke und Künstler in Paris, Dritter Theil. Berlin, 1839. Nikolaischen Buchhandlung. 813p. Korabeli félvászon kötésben
3149307
20658
470
Books: Other languages
C. Plini Caecili Secundi Epistularum: Libri Novem: Epistularum ad Traianum Liber Panagyricus. Ex recensione Henrici Keilii; Lispiae 1870. Teubner, 261p. Korabeli félvászon kötésben
3184806
20659
470
Books: Other languages
The Goetia. The Lesser Key of Solomon the King. clavicula Salomonis Regis. Translated by Samuel Liddell, Macgregor Mathers. 1997, Weiser Books. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3099972
20660
470
Books: Other languages
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF