Tétel

Katalognummer:

44210.
Beendet 470. Fernauktion
Werbungen

Rufpreis:

10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD

Beschreibung:

Valódi Frank kávé-pótlék reklámja. Kassai gyártmány. Kassa 1899. szep. 30. 12041 sz. magy. kir. miniszteri rendelet, címer. Honi mezőgazdaság, honi nyersanyag, honi munka, honi ipar, honi kereskedelem. "Tulipán" szójegy 1906. április 6-án 257. szám alatt beiktatva. litho / Franck coffee-substitute advertisement, Hungarian folklore, coat of arms, tulip, litho (kopott sarkak / worn corner)

Materialzeichen:

Materialzeichen T3

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : bt