2013. 5Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben + 2013. "Bethlen Gábor a... https://www.darabanth.com/de/469-Fernauktion/469.0/Numismatik/Ungarische-Kursmunzsatze~2000010/2013-5Ft-200Ft-6xklf-forgalmi-sor-szettben-plus-2013-Bethlen-Gabor-aranydukat-aranyozott-Ag-~II3173931
3173931
31531
469
Hungarian Coin sets
Numismatik
Beschreibung: 2013. 5Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben + 2013. "Bethlen Gábor aranydukát" aranyozott Ag, jelzett utánveret (4g/0.999/22,1mm) T:BU belső tok ragasztása elengedett Adamo FO47.4
: bt