4 db reprint reklámplakát, közte két Földes Imre által tervezett (Magyar Szalámigyár Rt., ill. Stubnyai Fenyő Sósborszesz). Bp., 1979, Globus-ny., 34x24 cm
2 db színházi plakát: Várszínház 1984. március havi műsora, hajtva, jó állapotban, 41,5x58 cm + 1965 ÉDOSZ Szeged Népiegyüttes, bemutató előadás az együttes 10 éves jubileuma alkalmából a Szegedi Nemzeti Színházban, hajtva, kisebb sérülésekkel, 70x49 cm
Rubint Ávrahám Péter (1958-): 21 db képeiről készült igényes, jelzett, nagyméretű ofszet poszter. Dombornyomott aláírással, szárazbélyegzővel Lapméret: 70×100 cm Szélén kis beszakadásokkal, gyűrődésekkel.