11263.
Beendet 469. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 500 HUF
14,91 EUR, 17,19 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Faluvége. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 23x29 cm