Jelzés nélkül: Lovas szekér a piacon. Olaj, falemez, fa keretben, kis ... https://www.darabanth.com/de/469-Fernauktion/469.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Jelzes-nelkul-Lovas-szeker-a-piacon-Olaj-falemez-fa-keretben-kis-serulessel-18x24-cm~II3173112
3173112
11292
469
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Lovas szekér a piacon. Olaj, falemez, fa keretben, kis sérüléssel 18x24 cm
: karap_norbert