11274.
Beendet 469. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Jelzés nélkül: Fiatal férfi portréja. Olaj, karton. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 61x48,5 cm