Stein Aurél (1862-1943): Nagy Sándor nyomában Indiába. Ford.: Halász G... https://www.darabanth.com/de/469-Fernauktion/469.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000017/Stein-Aurel-1862-1943-Nagy-Sandor-nyomaban-Indiaba-Ford-Halasz-Gyula-Magyar-Foldrajzi~II3171181
3171181
19039
469
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Stein Aurél (1862-1943): Nagy Sándor nyomában Indiába. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1931], Franklin, 1 t. (cÃmkép)+183 p.+32 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák). Két egészoldalas térképpel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borÃtóval, foxing foltos lapokkal.
: tg