Rendszeres boncztan.II. kötet. Szerk.: Kiss Ferenc. Szeged, 1946, Gell... https://www.darabanth.com/de/469-Fernauktion/469.0/Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1000025/Rendszeres-boncztanII-kotet-Szerk-Kiss-Ferenc-Szeged-1946-Gellert-Nyomda-Rt-4plus345-p~II3131884
3131884
20287
469
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Rendszeres boncztan.II. kötet. Szerk.: Kiss Ferenc. Szeged, 1946, Gellért Nyomda Rt.,4+345 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal.
: karap_norbert