Egmont Colerus: A ponttól a négy dimenzióig. Amit a geometriából mindenkinek tudnia kell. Ford.: Winkler József Péter. Bp., é.n. (cca 1940), Franklin-Társulat, 283+(5) p. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval és gerinccel.