Zágoni Mikes Kelemen törökországi levelei. Bp., 1906, Franklin. Kiadói... https://www.darabanth.com/de/469-Fernauktion/469.0/Bucher/Bucher-Geschichte~1000037/Zagoni-Mikes-Kelemen-torokorszagi-levelei-Bp-1906-Franklin-Kiadoi-dombornyomott-aranyozott~II3171800
3171800
19367
469
40000
Books: History
Beschreibung: Zágoni Mikes Kelemen törökországi levelei. Bp., 1906, Franklin. Kiadói dombornyomott, aranyozott bőr kötés, kopott sarkok és gerinc kopott, kissé kopottas állapotban.
: tg