Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Frau von Sz.: Neueste gute Schnellküche für Gesunde und Kranke. Düsseldorf, 1884, Fr. Dietz, (18)+462+(6) p. Második, javított kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként sérült, a fűzéstől elváló lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras