280 000 HUF
758,81 EUR, 875,00 USD
Gazder Antal (1930-?): Térplasztika. Zsolnay pirogránit. Mázas samottos kerámia. Jelzett: G. 1950-60 körül, minimális kopással, m: 35 cm "Gazdernek egy igen korai munkája, még abból az időszakból amikor a Zsolnay gyárban kialakulóban volt az infrastruktúra. A kertben szerte szét hevert pirogránit darabokból applikálta össze ezt a művet, majd megfestette."