Wallendorf amazon. Biszkvit és mázas porcelán, jelzett, kis kopással, ... https://www.darabanth.com/de/468-Fernauktion/468.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~1000007/Wallendorf-amazon-Biszkvit-es-mazas-porcelan-jelzett-kis-kopassal-19x18-cm~II3166281
3166281
11921
468
Rufpreis:
12 000 HUF 32,52 EUR , 37,50 USD
Beschreibung: Wallendorf amazon. Biszkvit és mázas porcelán, jelzett, kis kopással, 19x18 cm
: nagy_andras