Tétel

Katalognummer:

11921.
Beendet 468. Fernauktion
Porzellan

Rufpreis:

12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD

Beschreibung:

Wallendorf amazon. Biszkvit és mázas porcelán, jelzett, kis kopással, 19x18 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras