Lonkay Antal (1904-1955), Keramos Rt. Nógrádverőce: Art deco váza. Mázas kerámia, cca 1926, oldalán art deco alakokkal díszítve, alján jelzett (Keramos jelzés és Lonkay Antal jelzése), felső peremén kis sérüléssel, m: 19,5 cm