31489.
Beendet 468. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Fritz Mihály (1947-) 1989. "Ofotért 1949-1989 / 150 éves a fotográfia" jelzett Ag, aranyozott fém és bronz emlékérem sor (35,72g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)