https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 119

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
DN "Senior Grand Prix Szeged" kétoldalas bronz emlékplakett (90mm) T:XF
1
31836.

DN "Senior Grand Prix Szeged" kétoldalas bronz emlékplakett (90mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN "CSVSE (Csongrádi Vízügyi Sportegyesület)" egyoldalas, öntött bronz plakett (~69-70mm) T:2
1
31837.

DN "CSVSE (Csongrádi Vízügyi Sportegyesület)" egyoldalas, öntött bronz plakett (~69-70mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3db-os emlékérem és sport plakett tétel, benne 1947. "Szabad nép - VI. kerületi kultur és sportnapja 1947. VI. 7." Zn plakett (51x59mm) + 1974. "Ifjúmunkás napok - Diósgyőr" egyoldalas aranyozott bronz emlékérem tokban (67mm) + 1978. "Képes Sport" jelzett hollóházi porcelán plakett tokban (113x80mm) T:XF oxidáció, kopott aranyozás, a porcelán pár helyen sérült
1
31838.

3db-os emlékérem és sport plakett tétel, benne 1947. "Szabad nép - VI. kerületi kultur és sportnapja 1947. VI. 7." Zn plakett (51x59mm) + 1974. "Ifjúmunkás napok - Diósgyőr" egyoldalas aranyozott bronz emlékérem tokban (67mm) + 1978. "Képes Sport" jelzett hollóházi porcelán plakett tokban (113x80mm) T:XF oxidáció, kopott aranyozás, a porcelán pár helyen sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
6db-os klf zománcos vagy műgyantás sport, főleg labdarúgó fém kitűző tétel T:AU,XF
1
31839.

6db-os klf zománcos vagy műgyantás sport, főleg labdarúgó fém kitűző tétel T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14db-os, főleg magyar sport díjéremből álló tétel T:vegyes
1
31840.

14db-os, főleg magyar sport díjéremből álló tétel T:vegyes

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Amerikai Egyesült Államok 1984. "Résztvevő országok - Los Angeles" műgyantás fém olimpiai jelvény (4xklf: Izrael, Jugoszlávia, Lengyelország, Románia) T:UNC,AU USA 1984. "Participating countries - Los Angeles" resin metal Olympic badges (4xdiff: Israel, Yugoslavia, Poland, Romania) C:UNC,AU
1
31841.

Amerikai Egyesült Államok 1984. "Résztvevő országok - Los Angeles" műgyantás fém olimpiai jelvény (4xklf: Izrael, Jugoszlávia, Lengyelország, Románia) T:UNC,AU USA 1984. "Participating countries - Los Angeles" resin metal Olympic badges (4xdiff: Israel, Yugoslavia, Poland, Romania) C:UNC,AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ausztria DN "ÖFB (Osztrák Labdarúgó Szövetség)" festett bronz jelvény (2db) T:1- Austria ND "ÖFB (Austrian Football Association)" painted bronze badge (2pcs) C:AU
1
31842.

Ausztria DN "ÖFB (Osztrák Labdarúgó Szövetség)" festett bronz jelvény (2db) T:1- Austria ND "ÖFB (Austrian Football Association)" painted bronze badge (2pcs) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ausztria DN "ÖFB (Osztrák Labdarúgó Szövetség)" festett bronz jelvény (2db) T:1- Austria ND "ÖFB (Austrian Football Association)" painted bronze badge (2pcs) C:AU
1
31843.

Ausztria DN "ÖFB (Osztrák Labdarúgó Szövetség)" festett bronz jelvény (2db) T:1- Austria ND "ÖFB (Austrian Football Association)" painted bronze badge (2pcs) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bulgária ~1960-1970. "BSFS (Bolgár Testkultúra és Sport Szövetség)" műgyantás bronz sport kitűző (~24x18mm) T:XF Bulgaria ~1960-1970. "BSFS (Bulgarian Union of Physical Culture and Sports)" synthetic resin bronze sport pin (~24x18mm) T:XF
1
31844.

Bulgária ~1960-1970. "BSFS (Bolgár Testkultúra és Sport Szövetség)" műgyantás bronz sport kitűző (~24x18mm) T:XF Bulgaria ~1960-1970. "BSFS (Bulgarian Union of Physical Culture and Sports)" synthetic resin bronze sport pin (~24x18mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Észtország 1980. "Tallinn - XXII. Nyári Olimpiai játékok - vitorlás regatta" bronz emlékérmek (2xklf) mindkettő műanyag tokban (45mm) T:AU Estonia 1980. "Tallinn - 22nd Summer Olympic Games - Sailing regatta" bronze commemorative medallions (2xdiff) in plastic cases (45mm) C:AU
1
31845.

Észtország 1980. "Tallinn - XXII. Nyári Olimpiai játékok - vitorlás regatta" bronz emlékérmek (2xklf) mindkettő műanyag tokban (45mm) T:AU Estonia 1980. "Tallinn - 22nd Summer Olympic Games - Sailing regatta" bronze commemorative medallions (2xdiff) in plastic cases (45mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jugoszlávia DN "Jugoszláviai Autómotor Szövetség - Off-road bajnokság" egyoldalas bronz emlékérem (48mm) T:XF patina Yugoslavia ND "Automotor Association of Yugoslavia, Off-road Championship" one-sided bronze commemorative medallion (48mm) C:XF patina
1
31846.

Jugoszlávia DN "Jugoszláviai Autómotor Szövetség - Off-road bajnokság" egyoldalas bronz emlékérem (48mm) T:XF patina Yugoslavia ND "Automotor Association of Yugoslavia, Off-road Championship" one-sided bronze commemorative medallion (48mm) C:XF patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kína 2008. "XXIX. Olimpia - Peking 2008 / Kabalaállatok" aranyozott, multicolor bronz emlékérem, eredeti, kissé kopott dísztokban, tanúsítvánnyal és leírással (55mm) T:PP China 2008. "XXIX Olympic Games - Beijing 2008 / Mascots" gilt, multicolored bronze commemorative medallion in its original, slightly worn case, with certificate and a description sheet (55mm) C:PP
1
31847.

Kína 2008. "XXIX. Olimpia - Peking 2008 / Kabalaállatok" aranyozott, multicolor bronz emlékérem, eredeti, kissé kopott dísztokban, tanúsítvánnyal és leírással (55mm) T:PP China 2008. "XXIX Olympic Games - Beijing 2008 / Mascots" gilt, multicolored bronze commemorative medallion in its original, slightly worn case, with certificate and a description sheet (55mm) C:PP

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse