https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 119
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2993770
31824
468
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1986. "Emlékül Belügyminisztérium Sportbajnoksága 1986" műgyantás, aranyozott rátétes emlékplakett, eredeti viseltes, foltos tokban (96x76mm) T:XF fo.
Das Lot is nicht erreichbar
2689430
31825
468
0
2600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1988. "A XX. Nike Kupa emlékére" öntött bronz emlékérem tokban (120mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2802452
31826
468
0
7500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Öttusa" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "1337" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,25g/0,925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) ujjlenyomat, patina
Das Lot is nicht erreichbar
2867561
31827
468
0
7500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" jelzetlen olimpiai Ag emlékérem dísztokban. Szign.: Papp László (31,17g/0,925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina, ujjlenyomat Hungary 1990. "Hungarian Team 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" unmarked Ag olympic commemorative medallion in case. Sign.:László Papp (31,17g/0,925/42,5mm) C:AU (originally PP) patina, fingerprints
Das Lot is nicht erreichbar
2867112
31828
468
0
7500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" jelzetlen olimpiai Ag emlékérem. Szign.: Papp László (31,5g/0,925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina, ujjlenyomat Hungary 1990. "Hungarian Team 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" unmarked Ag olympic commemorative medallion. Sign.:László Papp (31,5g/0,925/42,5mm) C:AU (originally PP) patina, fingerprints
Das Lot is nicht erreichbar
2810356
31829
468
0
400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1994. "II. Old Boy Öttusa Világbajnokság" üvegplakett eredeti papírtokban (118x118mm) T:1
Das Lot is nicht erreichbar
3149243
31830
468
0
2800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1995. "Ifjúsági Műkorcsolya Világbajnokság - Budapest 1995" fém plakett aranyozott, részben műgyantás rátéttel, eredeti tokban (90x103mm) T:AU Hungary 1995. "Figure Skating World Junior - Budapest 1995 Champions" metal plaque with gilt and partially resin overlay in original case (90x103mm) T:AU 3013867
31831
468
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
2001. "Magyar Olimpiai Akadémia XXXVII. Vándorgyűlése - Kecskemét 2001. XI. 23-24." egyoldalas, ezüstpatinázott, öntött bronz emlékplakett (101x81mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3128954
31832
468
0
800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
2009. "100 éves a magyar repülőmodellezés 1909-2009" egyoldalas bronz emlékérem dísztokban (50mm) T:AU ph, lakkozva 2952519
31833
468
0
6000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~2010. "Kővári Károly emlékverseny Balatonfüred I. / BKV Előre SC" vitorlás sport, kétoldalas öntött bronz emlékérem, bársony dísztalpon (102mm) T:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
2879304
31834
468
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
zDN "Hortobágyi Lovasnapok" műgyantás sárgaréz jelvény hátoldalán rögzítő pántokkal (50x45mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2948341
31835
468
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
DN "Ferencvárosi Torna Club (FTC, Fradi)" műgyantás fém jelvény T:AU,XF
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse