Uhren

Zahl der Lose: 101

Tellus kézi felhúzós karóra, jelzett, bőr szíjjal. működik d: 31 mm
12863.

Rufpreis:
4 000 HUF

Anne Klein kvarc karóra. elem nélkül 28x30 mm
12864.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cornavin 17 köves, kézi felhúzós karóra, kissé karcos, sérült üveggel, némi oxidációval, szíj nélkül. Működik, 33 mm
12865.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) Clarissa női óra, jelzett, működik, h: 18 cm, 3,6×2,3 cm, bruttó: 46,5 g
12866.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Citizen WR 100 kronográfos kvarc karóra. Fém tokos, fém szíjjal, kissé kopott. Elemmel, működik d: 40 mm
12867.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) zsebóra. Jó állapotú tokkal számlappal, szerkezet elindul de javításra szorul, m d: 47 mm
12868.

Rufpreis:
12 000 HUF

Action mechanikus acél tokos női karóra, szépen működik, 25x20 mm
12869.

Rufpreis:
5 000 HUF

Aranyozott ezüst (Ag) óra, jelzett, mechanikus, működik, 3×18 cm, h: 17 cm, bruttó: 12 g
12870.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) Obrey óra, jelzett, mechanikus, működik, d: 3,2 cm, bruttó: 36,7 g
12871.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Esprit acél tokos kvarc karóra, működik, 30x38 mm
12872.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pedometer, lépésszámláló XX. sz. eleje, nem működik d:42 mm
12873.

Rufpreis:
8 000 HUF

Caravelle női karóra, kvarc, fém szíjjal, kopással, számlap d: 16 mm
12874.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF