Uhren Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3163912
12863
468
Watches
Tellus kézi felhúzós karóra, jelzett, bőr szíjjal. működik d: 31 mm 3163916
12864
468
Watches
Anne Klein kvarc karóra. elem nélkül 28x30 mm
3159348
12865
468
Watches
Cornavin 17 köves, kézi felhúzós karóra, kissé karcos, sérült üveggel, némi oxidációval, szíj nélkül. Működik, 33 mm 3130073
12866
468
50000
Watches
Ezüst (Ag) Clarissa női óra, jelzett, működik, h: 18 cm, 3,6×2,3 cm, bruttó: 46,5 g
2943390
12867
468
Watches
Citizen WR 100 kronográfos kvarc karóra. Fém tokos, fém szíjjal, kissé kopott. Elemmel, működik d: 40 mm 3144874
12868
468
Watches
Ezüst (Ag) zsebóra. Jó állapotú tokkal számlappal, szerkezet elindul de javításra szorul, m d: 47 mm
3124187
12869
468
Watches
Action mechanikus acél tokos női karóra, szépen működik, 25x20 mm
3130044
12870
468
24000
Watches
Aranyozott ezüst (Ag) óra, jelzett, mechanikus, működik, 3×18 cm, h: 17 cm, bruttó: 12 g
3130086
12871
468
50000
Watches
Ezüst (Ag) Obrey óra, jelzett, mechanikus, működik, d: 3,2 cm, bruttó: 36,7 g
3124178
12872
468
Watches
Esprit acél tokos kvarc karóra, működik, 30x38 mm
3124158
12873
468
Watches
Pedometer, lépésszámláló XX. sz. eleje, nem működik d:42 mm 3079388
12874
468
Watches
Caravelle női karóra, kvarc, fém szíjjal, kopással, számlap d: 16 mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF