Uhren Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3129990
12851
468
Watches
TCM Multifinction karóra, mechanikus, bőr szíjjal, működik, segédkörökkel, karcos
3129979
12852
468
Watches
Jacques Lemans karóra, fém szíjjal, kvarc, dátumkijelzéssel, működik, számlap d: 38 mm
3130006
12853
468
40000
Watches
6 darab orosz mechanikus karóra, Pobeda, Poljot, Raketa, szíj nélkül, működnek, karcokkal
3124171
12854
468
85000
Watches
Stopper, kronográf, kézi felhúzós, szépem működik. 51 mm
3148167
12855
468
Watches
Sekonda kvarc karóra, fém szíjjal, működik, jelzett d: 40 mm
3159350
12856
468
Watches
6 db kézi felhúzós nagyrészt szovjet karóra, részben működnek 3164460
12857
468
Watches
Seiko Sports 150 karóra. Kvarc, sérült fém szíjjal, kopott, karcos üveggel, számlap d: 32 mm 2797667
12858
468
60000
Watches
3063906
12859
468
Watches
Junghans női karóra, 17 köves kézi felhúzós szerkezettel, elindul, 16x21 mm
3159349
12860
468
Watches
Wostok 18 köves, kézi felhúzós karóra, kissé karcos, üveggel, működik : 32 mm 3159327
12861
468
Watches
Ezüst (Ag) zsebóra, ezüst (Ag) lánccal, jelzett, bruttó: 70 g, számlap d: 24 mm 3159362
12862
468
Watches
MuDu vintage kézi felhúzós 17 köves karóra. Számlapon kis kopással bőr szíjjal, működő, jó állapotban d: 31 mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF