Moren jelzéssel: Női akt. Francia, cca XX. sz. első fele, öntött bronz... https://www.darabanth.com/de/468-Fernauktion/468.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Skulpturen-Statuetten-Plaketten~1000011/Moren-jelzessel-Noi-akt-Francia-cca-XX-sz-elso-fele-ontott-bronz-jelzett-m-20-cm~II3142684
3142684
12680
468
28000
Sculptures, statuettes, plaques
Beschreibung: Moren jelzéssel: Női akt. Francia, cca XX. sz. első fele, öntött bronz, jelzett, m: 20 cm
: karap_norbert