12678.
Beendet 468. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD
Kopcsányi Ottó (1933-): Napisten Bronz plasztika. címkével jelzett 12x6,5 cm Fa keretben 24x18 cm