12707.
Beendet 468. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
28 000 HUF
75,88 EUR, 87,50 USD
Czinder Antal (1937-): Elegáns hölgy. Terrakotta, 1986, jelzett, kis kopással, m: 33 cm