https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 141

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kiváló szakasz katona selyem zászló 84x40 cm
1
17598.

Kiváló szakasz katona selyem zászló 84x40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1920 Redipuglia, olasz katonai temetőről készült nagyméretű fotónyomat paszpartuban / cca 1920 Italy, Redipuglia, Italian military cemetary. Large photo print in paspartu. 57x35 cm
1
17599.

cca 1920 Redipuglia, olasz katonai temetőről készült nagyméretű fotónyomat paszpartuban / cca 1920 Italy, Redipuglia, Italian military cemetary. Large photo print in paspartu. 57x35 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Katonai kulacs posztó borítással, kopott, sérült posztóval, m: 23 cm.
1
17600.

Katonai kulacs posztó borítással, kopott, sérült posztóval, m: 23 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1945 "Meghalt a hazáért" frontmunka szobor. Faragott és festett fa, kis sérüléssel, kopással, m: 37 cm
1
17601.

1945 "Meghalt a hazáért" frontmunka szobor. Faragott és festett fa, kis sérüléssel, kopással, m: 37 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Antik bőr tiszti bikacsök. Kopással, h: 57 cm
1
17602.

Antik bőr tiszti bikacsök. Kopással, h: 57 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Katonai szurony, kopással, h: 33 cm
1
17603.

Katonai szurony, kopással, h: 33 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
12
 
Gyalogsági ásó, jelzett, h: 56 cm
1
17604.

Gyalogsági ásó, jelzett, h: 56 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Der deutsch-französisch Krieg 1870-1871 redigirt vom Generalstabe. Karten III-IV. Berlin, Mittler u. Sohn. F., benne 28+1 térképpel, (rajtuk: ceruzás bejegyzésekkel, számozásokkal: 21/1, 22/1, 27/2, 30/1, 34/4, 35/5, 36/6, 38/3, 44/2, 44/3, 51/4, 52/7a, 52/7b, 53/11, 54/8, 55/9, 58/7c, 58/7d, 58/7c, 58/7e, 58/7f, 59/12, 60/12, 61/10, 62/2, 63/3, 63/4, 65/6,+1.) Kiadói aranyozott egészvászon-tokban, sérült tokkal, az egyik tok hiányos, a térképeken ceruzás számozásokkal, bejegyzésekkel, de ez alapján nem teljes, de vannak benne más kötetből származó térképek is. Átnézésre szorul.
1
17605.

Der deutsch-französisch Krieg 1870-1871 redigirt vom Generalstabe. Karten III-IV. Berlin, Mittler u. Sohn. F., benne 28+1 térképpel, (rajtuk: ceruzás bejegyzésekkel, számozásokkal: 21/1, 22/1, 27/2, 30/1, 34/4, 35/5, 36/6, 38/3, 44/2, 44/3, 51/4, 52/7a, 52/7b, 53/11, 54/8, 55/9, 58/7c, 58/7d, 58/7c, 58/7e, 58/7f, 59/12, 60/12, 61/10, 62/2, 63/3, 63/4, 65/6,+1.) Kiadói aranyozott egészvászon-tokban, sérült tokkal, az egyik tok hiányos, a térképeken ceruzás számozásokkal, bejegyzésekkel, de ez alapján nem teljes, de vannak benne más kötetből származó térképek is. Átnézésre szorul.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1944 A Die Woche c. német háborús magazin május 24. száma belül a magyar csapatokat dícsérő képes riporttal fekete-fehér fotókkal,
1
17606.

1944 A Die Woche c. német háborús magazin május 24. száma belül a magyar csapatokat dícsérő képes riporttal fekete-fehér fotókkal,

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse