Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

cca 1885-1945 Bácsszentiván(y)i báró Michailovits Kornél, Bács-Bodrog vármegye alispánjának iratanyaga, össz. kb. 35 db, többségében levelek szüleitől német nyelven, néhány elszámolás és számla + 1945 Fia Michailovits György honvéd százados igazolása, utóbbi szakadásokkal

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert