1918-1921 Egri egyházmegyei pap inttentióskönyve, autográf bejegyzések... https://www.darabanth.com/de/468-Fernauktion/468.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Historische-Dokumenten-Handschriften~1000022/1918-1921-Egri-egyhazmegyei-pap-inttentioskonyve-autograf-bejegyzesekkel-Kopott-foltos~II3166176
3166176
13830
468
Historical documents, manuscripts
Beschreibung: 1918-1921 Egri egyházmegyei pap inttentióskönyve, autográf bejegyzésekkel. Kopott, foltos vászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, az utolsó 6-7 lap laza.
: szr