Flohmarkt

Zahl der Lose: 358

Angol királyi esküvői relikviák: Dianás porcelán tálka d 12 cm, András herceg és Sarah Ferguson, Vilmos herceg és Kate Middleton fém süteményes dobozok 21x29 cm d: 21 cm
13271.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik ezüstözött kaviárkínáló, kopott, 11x11 cm
13272.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kovácsoltvas újságtartó, 42x45x22 cm
13273.

Rufpreis:
1 400 HUF

Női portré. Bronzírozott alumínium, kopással, 32x24 cm
13274.

Rufpreis:
1 400 HUF

Budapest feliratos, Parlament épületével díszített réz kávékiöntő, m: 8,5 cm
13275.

Rufpreis:
1 600 HUF

Keleti dísztál. Trébelt mintával, d: 25,5 cm
13276.

Rufpreis:
2 000 HUF

Telephonwerk Belogradtschik LB 67 típusú bakelit tekerős telefon. Ritka jelzőlámpás változat. Alján jelzéssel. Kis kopással.  ///  A bolgár Telephonwerk Belogradtschik cég gyártmánya, melyet LB 67 néven hazánkban is alkalmazták 1967-től. Típusszáma. TM 50 A. Asztali bakelitházas készülék fém alaplemezzel. Alkatrészei nyomtatott áramköri panelra vannak felszerelve. A csengő 2 tekercses és 2 harangos, a nagyobb harang a kisebben van, közötte a kalapács. A hangerőt állítógombbal lehet szabályozni. Az automata átváltót 2 egymástól független bontógomb mozgatja, ez a megbízhatóságot növeli. Az induktor teljesen zárt. A kézibeszélő szintén bakelit, cserélhető dobozmikrofonnal és dobozhallgatóval. Az 5 erű zsinór műanyag szigetelésű.
13277.

Rufpreis:
2 000 HUF

Brutalista iparművész váza. Alumínium, m: 26 cm
13278.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik homlokcsípőfogó. cca 1940, h: 20 cm
13279.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 19. sz vége, Boglyahúzó. Vas, h: 32 cm
13280.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Antik ólomöntő kanál. cca 19. sz. vége, vas, jelzett, h: 49 cm
13281.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Szénrakó villa. cca 1900, vas, 54x39 cm
13282.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF