Flohmarkt Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2893044
13211
468
Flea Market
Karácsonyi kocka társasjáték, használt de jó állapotban
3040950
13212
468
5500
Flea Market
2 db cigány lány és cigány fiú. Akvarell, papír, szövet és egyéb anyag rátétekkel. Üvegezett keretben 30x45 cm
2948199
13213
468
2200
Flea Market
8 darab régi hajsütővas, h: 22-30 cm
2961323
13214
468
Flea Market
Retro iparművész teás szett, réz-üveg. Jelzés nélkül, kopásnyomokkal, tálca d: 32 cm, pohár m: 6 cm 2937125
13215
468
Flea Market
Delfines palacktartó. Faragott fa 25 cm Jelzés nélkül
3030114
13216
468
Flea Market
Art deco bronz szivarkínáló, gyufatartó résszel, jelzett, kopással, 13x14x11 cm
3023293
13217
468
Flea Market
2 db Lonley Planet kids oldal táska, jó állapotban 24x30 cm
3024549
13218
468
Flea Market
Egy német és egy magyar fém rendszámtábla
3024529
13219
468
Flea Market
Madonna gyermekével art deco kerámia fali dísz, keretben 24x18 cm + Brüsszeli csipke fali kép hasonló témában
3103734
13220
468
Flea Market
Design fa borhordozó. Kopással, m: 36 cm
3103738
13221
468
Flea Market
The Admiralty. Farostlapra préselt kép, kopással, teljes méret 20x24 cm
3111569
13222
468
Flea Market
Antik ezüstözött alpakka ovális kínáló, kopással, 27x16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF