Budapest 150

Zahl der Lose: 49

cca 1930-1940 "Have you yet seen Budapest and Hungary?" Angol nyelvű, fekete-fehér képekkel illusztrált idegenforgalmi prospektus. A borító illusztrációját, valamint a kihajtható térképet Jeges Ernő (1898-1956) rajzolta. Bp., Athenaeum-ny., 40 p.+ 1 t. (Budapest kihajtható, grafikus térképe). Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kisebb lapszéli sérülésekkel, a lapokon hajtásnyommal, a térkép szakadt. + 2 db Budapestet bemutató, orosz nyelvű, képes kiadvány a szocializmus idejéből
18474.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1940 Budapest I. Vár, Kapisztrán tér, Mária Magdolna-templom Nagy méretű fotó 30x23 cm
18475.

Rufpreis:
4 000 HUF

1916 Bp., a millenniumi kiállításra készült Székesfővárosi Pavilon, amelyben ekkor Nemény Béla étterme üzemelt (az idők során több híres vendéglőnek, kávézónak is otthont adott). Fotólap, megírva és postázva, 13,5x8,5 cm
18477.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bárány Tibor, Bolla Dezső (szerk.): Csepeliek '56-ról Visszaemlékezések, fényképek, dokumentumok, irodalmi- és képzőművészeti alkotások, pályamunkák Bp.-Csepel, 2006, Budapest-Csepel Önkormányzata '56-os Emlékbizottsága. 397+4 p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18478.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

18479.

Rufpreis:
1 200 HUF

18480.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nényei Pál (szerk.): A budai Krisztus Király-templom. Bp., é.n., Krisztus Király Templomigazgatóság. 40 p. Gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
18481.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Dr. Gárdonyi Albert: A főváros egyesítésére vonatkozó okmányok gyűjteménye. A negyvenedik évforduló alkalmából kiadja Budapest Székesfőváros Közönsége. Összeáll.: - - . Bp., 1913, Székesfővárosi Házinyomda, XXIV+616 p. Kiadói egészvászon-kötés.
18482.

Rufpreis:
12 000 HUF

18483.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

18484.

Rufpreis:
2 800 HUF

Arató András: Gábriel éve... régi kór árnya felé. Bp., 2014., Gabbiano. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18485.

Rufpreis:
1 600 HUF

18486.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF