Tétel

Katalognummer:

18479.
Beendet 468. Fernauktion
Budapest 150

Rufpreis:

1 200 HUF

Beschreibung:

Móricz Miklós: Budapest társadalomrajza. Statisztikai Közlemények. Szerk.: Dr. Illyésfalvi Lajos. 64. kötet, 2. sz. Bp., é.n., Budapest Székesfőv. Házinyomda. 71 p. Kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, gerincen és borítón apró kopásnyomokkal, jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert