Argentor szecessziós ezüstözött alpakka kalamáris. Jelzett, kopott, 19... https://www.darabanth.com/de/468-Fernauktion/468.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~1000009/Argentor-szecesszios-ezustozott-alpakka-kalamaris-Jelzett-kopott-19x14x8-5-cm~II3162730
3162730
12567
468
6500
Antique
Rufpreis:
6 500 HUF 17,62 EUR , 20,31 USD
Beschreibung: Argentor szecessziós ezüstözött alpakka kalamáris. Jelzett, kopott, 19x14x8,5 cm
: karap_norbert