François Boucher (1703-1770) festménye után: La musette. Heliogravűr, papír. Jelzett a metszeten. Braun& Cie. XIX. sz. vége/XX. sz. eleje. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 36×46 cm