11165.
Beendet 468. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Olvashatatlan jelzéssel, távol-keleti alkotó: Táj és kismadár ágon. Akvarell, selyem. Üvegezett fakeretben. 8,5x15,5 és 15x8,5 cm