11174.
Beendet 468. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. eleje: Utcarészlet hölgyekkel (Párizs?). Rézkarc, papír. Paszpartuban. 14×14 cm