11173.
Beendet 468. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Figurák. Akvarell, papír. Lapszéli szakadással. Üvegezett fakeretben. 17,5×28 cm