11178.
Beendet 468. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kikötő, Gillebeje, Dánia, 1993. Akvarell, papír. Üvegezett alumíniumkeretben, 35×25 cm