11107.
Beendet 468. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
13 000 HUF
35,23 EUR, 40,63 USD
Olvashatatlan (Baschán?) jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm