11060.
Beendet 468. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Körmendy jelzéssel: Szigliget (Balatoni táj, háttérben a Badacsony). Olaj, fa, 25x35 cm. Dekoratív fakeretben.