11067.
Beendet 468. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 500 HUF
17,62 EUR, 20,31 USD
Kalo jelzéssel: Portré (Önarckép?). Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív, kopott fakeretben, 60x55,5 cm