Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
5 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően távol-keleti alkotó, XIX. sz. vagy XX. sz. eleje: Játszó gyerekek. Akvarell, tus, vászon. 16x18. Üvegezett fakeretben, hátoldalán Hoffmann Ferenc képkeretező 1930 k. címkéjével.