11103.
Beendet 468. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Ismeretlen jelzéssel: Vaszilij Blazsennij székesegyház. Tus, akvarell, papír, üvegezett keretben, 22x17 cm